Omni Baby

Топло, безбедно и сигурно исто како во стомакот на мама

Мебел и додатоци за најмилите

Со љубов,

Omni Baby

Нашата главна цел е да испорачаме мебел и додатоци што ги задоволува потребите на современите родители. Omni Baby производите ги зближува родителите и децата. Креветчиња за бебе трансформери 8во1 се препознатливи по уникатниот дизајн, внимателно одбрани детали, практичност во сите аспекти, изработени исклучиво со сертифицирани материјали, безбедни за Вашето бебе. Го избираме најдобриот дизајн за бебешки креветчиња во кружна-овална форма, користиме само најдобро буково дрво, тестирани на издржливост и обоени со нетоксични бои на водена основа. Покрај креветчињата 8во1, во нашата понуда ќе ги пронајдете сите потребни додатоци за на Вашето бебе да му обезбедите не само прекрасно на изглед, но и најудобно место за спиење, кое е најважно во првите години.

Главните предности кои ги нудиме за Вас преку Omni Baby производите: 

Модерен дизајн - светски трендови

Мултифункционалност и практичност

Производи од исклучиво сертифицирани материјали

Безбедност во користењето

Omni Baby - совршено решение за современи родители!


Избрани производи

SMART
Креветче транформер 6во1 модел SMART
Креветче транформер 6во1 модел SMART
Креветче транформер 6во1 модел SMART
Mодел SMART со два душеци кокос/струтофибер/латекс, боја бела
28.600 ден
CLASSIC 160х80см
Кревет куќичка модел CLASSIC
Кревет куќичка модел CLASSIC
Кревет куќичка модел CLASSIC
Модел Класик 160х80см бела боја со душек струтофибер/кокос и две фиоки
23.700 ден
CLASSIC 180х90см
Кревет куќичка модел CLASSIC
Кревет куќичка модел CLASSIC
Кревет куќичка модел CLASSIC
Модел Класик 180х90см бела боја со душек струтофибер/кокос и две фиоки
25.700 ден
Моментално недостапен
STANDARD
Креветче транформер 8во1 модел STANDARD
Креветче транформер 8во1 модел STANDARD
Креветче транформер 8во1 модел STANDARD
Модел STANDARD со два душеци струтофибер/кокос, боја слонова коска
17.600 ден
PREMIUM
Креветче транформер 8во1 модел PREMIUM
Креветче транформер 8во1 модел PREMIUM
Креветче транформер 8во1 модел PREMIUM
Mодел PREMIUM со два душеци струтофибер/кокос/латекс, боја бела
22.600 ден
STANDARD & PREMIUM
Навлака за кружен душек
Навлака за кружен душек
Навлака за кружен душек
За модел STANDARD и PREMIUM, боја: бела, розова, светло сина, минт зелена
700 ден
STANDARD & PREMIUM
Навлака за овален душек
Навлака за овален душек
Навлака за овален душек
За модел STANDARD и PREMIUM, боја: бела, розова, светло сина, минт зелена
800 ден
Продадено
Гнездо за бебе
Гнездо за бебе
Гнездо за бебе
Гнездо за бебе, боја беж
1.700 ден
Моментално недостапен
Гнездо за бебе
Гнездо за бебе
Гнездо за бебе
Гнездо за бебе, боја пудра розова
1.700 ден

Локација на изложбен салон

Ценети купувачи, 

Сите производи можете да ги видите во нашиот изложбен салон:

Бул. Видое Смилевски Бато 79/1 Локал 1, Скопје 1000

41.98077673163014, 21.477952803652567

Работиме само со закажување, Ве молиме за претходна најава!

Контактирајте не:

075264689

КОНТАКТ

Connect with us